O nás

Sme právnici, ktorí chcú ľuďom pomáhať! 

Sme právnici ktorí sa rozhodli ľudom na Slovensku pomáhať. V čase kedy Covid-19 ničí naše rodiny po zdravotnej, ale aj ekonomickej stránke, rozhodli sme sa nejak ľuďom pomôcť. My Vám nedokážeme zrekonštruovať dom, opraviť okno, dvere, auto, ale čo určite dokážeme je, pomôcť Vám zorientovať sa v právnych otázkach! 

Máte ťažkosti v podnikaní z dôvodu obmedzení počas pandémie Covid-19, alebo máte pocit, že ste boli počas pandémie nejak obmedzovaní na svojich právach, nebola Vám poskytnutá adekvátna zdravotná starostlivosť, zomrel Vám príbuzný na Covid a myslíte si, že nemusel? Aj na tieto otázky sa Vám pokúsime odpovedať a nasmerovať Vás ako v danej situácii môžete postupovať. Základ je sa vedieť zorientovať v probléme a správne sa rozhodnúť. Naša pomoc pre Vás bude realizovaná v čase nášho voľna ako dobrovoľná činnosť a bude úplne zadarmo. Za naše služby neočakávame žiadne peňažné, ani nepeňažné odmeny a nemôžeme ich ani od Vás prijať. 

Zároveň Vás chceme poprosiť o trpezlivosť. Nakoľko momentálne Vám vieme v úvode na Vaše otázky odpovedať prostredníctvom dvoch právnikov, nebude to vôbec časovo jednoduché a preto Vás prosíme o trpezlivosť. Postupne budeme reagovať na všetky Vaše podnety a pokúsime sa Vás správne nasmerovať ako postupovať vo Vašom probléme! 

ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE! 

Ako to bude celé fungovať?  

Ak spadáte do kategórie občanov, ktorí boli nejakým spôsobom poškodení počas pandémie Covid-19. Svoj stručný  a jasný popis problému napíšte na emailovú adresu: 

info@covid2021pomoc.sk

Veríme, že Vám ľudsky budeme môcť pomôcť. 

JuDr.Marek Géci